Statutární město Ostrava - oficiální portál
  • Velikost písma:
  • A
  • A
  • A

Osobní nástroje

Info z akcí

Poslední změna: Pondělí 23.05.2016 14:46 by Klásková Zdeňka

TYJÁTR KRASNICKÝ 2015

Fotogalerie: Nekroteatro - Praha, Divadlo 9 - Ostrava, Briketa - Ostrava, Odvaz - Ostrava, K.V.A.S. - Karviná, Pod Zámkem - Kyjovice Pro zobrazení fotografií klikněte na nadpis.

VYNÁŠENÍ MAŘENY

Tato lidová tradice je v našem městském obvodě každoročně dodržována. Ti, kteří na smrtnou neděli přijdou před budovu radnice v Krásném Poli, mohou společně s dětským folklórním souborem Krasničanek doprovodit "Mařenu" k budově nové hasičské zbrojnice, kde je "Mařena" za tance a zpěvu vhozena do ohně, loučíme se tak se zimou a vítáme nadcházející jaro. Pro zobrazení fotografií klikněte na nadpis

PŘEDJARNÍ KONCERT 12.2.2016

Dne 12.2.2016 se konal v prostorách radnice předjarní koncert ve spojení s vernisáží obrazů pana Otakara Chalcaře, který v tomto období slavil své významné životní jubileum. V celkově příjemné atmosféře jsme mohli slyšet písně v podání dětského pěveckého kroužku při Základní škole v Krásném Poli, také pěvecký recitál pana Romana Vlkoviče, kterého na klavír doprovázela paní Jitka Hrazděrová. Na klavír hrál student ZUŠ v Ostravě - Jakub Danys. Pro zobrazení fotografií klikněte na nadpis.

Kontakt

Kontaktní centrum

844 121 314


Spojovatelka

599 444 444


Úřad městského obvodu Krásné Pole
Družební 576
725 26 Ostrava - Krásné Pole


Úřední hodiny »